Перейти до головного вмісту
Українська (uk)
Українська (uk)
English (en)
Ви не пройшли ідентифікацію (
Вхід
)
Шільвінська Ольга Леонардівна
На головну
Курси
Кафедра економіки, управління та адміністрування
Шільвінська Ольга Леонардівна
Категорії курсів
Кафедра економіки, управління та адміністрування
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Азьмук Надія Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Богун Максим Михайлович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Боровик Тетяна Михайлівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Волощенко Ольга Володимирівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Гриліцька Анжела Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Данилевська Людмила Сергіївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Дернова Ірина Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Долока Людмила Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Залозна Таміла Григорівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Здір Віктор Анатолійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Криворучко Михайло Юрійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Кузнецова Наталія Богданівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Куклін Олег Володимирович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Кулик Юлія Миколаївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Маренич Анатолій Іванович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Лагодзя Анжеліка Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Піскова Світлана Петрівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Полях Сергій Сергійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Руденко Альона Юріївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Ткаченко Алла Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Харченко Світлана Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Хлєбнікова Наталія Борисівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Цибань Анжела Олександрівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Шільвінська Ольга Леонардівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Вакуленко Ольга Вікторівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Васильчук Євген Олегович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Галушка Ольга Сергіївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Іванова Ірина Вікторівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Гладько Максим Володимирович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Касьян Тетяна Костянтинівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Куколь Світлана Євгенівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Куксенко Сергій Іванович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Музиченко Валентина Миколаївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Ребякова Наталія Володимирівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Савченко Богдан Юрійович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Сакун Інна Сергіївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Стиранець Валентина Андріївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Сіра Оксана Валентинівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Теліженко Микола Матвійович
Циклова комісія іноземних мов
Циклова комісія іноземних мов / Борисенко Олена Іванівна
Циклова комісія іноземних мов / Гудкова Олександра Єгорівна
Циклова комісія іноземних мов / Дмитрюк Світлана Валеріївна
Циклова комісія іноземних мов / Мишенко Марія Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Мустафа Оксана Олексіївна
Циклова комісія іноземних мов / Палієнко Альона Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Потапенко Людмила Віталіївна
Циклова комісія іноземних мов / Прозоровська Ірина Миколаївна
Циклова комісія іноземних мов / Устиченко Світлана Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Webster Matthew
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Бреус Роксолана Василівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Бурмістров Сергій Владиславович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Заболотній Сергій Васильович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Захарова Марія В'ячеславівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Михайлюта Сергій Леонтійович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Носацький Костянтин Володимирович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Ратайчук Павло Єгорович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Розломій Інна Олександрівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Фальченко Наталія Григорівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Холупняк Катерина Олександрівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Хотунов Владислав Ігорович
Циклова комісія програмування
Циклова комісія програмування / Житнич Кірілл Геннадійович
Циклова комісія програмування / Куцевський Сергій Миколайович
Циклова комісія програмування / Люта Майя В’ячеславівна
Циклова комісія програмування / Марченко Станіслав Віталійович
Циклова комісія програмування / Медолиз Маргарита Миколаївна
Циклова комісія програмування / Немченко Вікторія Юріївна
Циклова комісія програмування / Сухенко Андрій Сергійович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Козенкова Людмила Олексіївна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Крижановська Олена Миколаївна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Куксенко Сергій Іванович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Назарчук Наталія Ярославівна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Шеревеня Андрій Дмитрович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Щербина Світлана Іванівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Божко Вероніка Сергіївна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Гайдайчук Людмила Володимирівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Дражан Наталія Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Кабанюк Світлана Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Кацімон Оксана Василівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Красюк Валентина Леонтіївна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Орел Андрій Сергійович
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Рубан Ганна Яківна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Ткач Ірина Вікторівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Фай Вікторія Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Фастовська Ольга Тихонівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Ходаковська Олена Олександрівна
Пошук курсів
Пошук курсів
Економіка (Основи облікової справи)
Викладач:
Кулик Юлія Миколаївна
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Контроль і ревізія
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Бухгалтерський облік 1Ф
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Банківські операції
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Податкова система
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
Навчальна практика
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна
ФОП: реєстрація, оподаткування, звітність
Викладач:
Шільвінська Ольга Леонардівна