Skip to main content
English (en)
Українська (uk)
English (en)
You are not logged in. (
Log in
)
Циклова комісія програмування
Home
Courses
Циклова комісія програмування
Course categories
Кафедра економіки, управління та адміністрування
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Азьмук Надія Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Богун Максим Михайлович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Боровик Тетяна Михайлівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Волощенко Ольга Володимирівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Гриліцька Анжела Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Данилевська Людмила Сергіївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Дернова Ірина Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Долока Людмила Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Залозна Таміла Григорівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Здір Віктор Анатолійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Криворучко Михайло Юрійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Кузнецова Наталія Богданівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Куклін Олег Володимирович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Кулик Юлія Миколаївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Маренич Анатолій Іванович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Лагодзя Анжеліка Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Піскова Світлана Петрівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Полях Сергій Сергійович
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Руденко Альона Юріївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Ткаченко Алла Анатоліївна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Харченко Світлана Вікторівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Хлєбнікова Наталія Борисівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Цибань Анжела Олександрівна
Кафедра економіки, управління та адміністрування / Шільвінська Ольга Леонардівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Вакуленко Ольга Вікторівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Васильчук Євген Олегович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Галушка Ольга Сергіївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Іванова Ірина Вікторівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Гладько Максим Володимирович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Касьян Тетяна Костянтинівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Куколь Світлана Євгенівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Куксенко Сергій Іванович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Музиченко Валентина Миколаївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Ребякова Наталія Володимирівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Савченко Богдан Юрійович
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Сакун Інна Сергіївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Стиранець Валентина Андріївна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Сіра Оксана Валентинівна
Кафедра дизайну та соціокультурних дисциплін / Теліженко Микола Матвійович
Циклова комісія іноземних мов
Циклова комісія іноземних мов / Борисенко Олена Іванівна
Циклова комісія іноземних мов / Гудкова Олександра Єгорівна
Циклова комісія іноземних мов / Дмитрюк Світлана Валеріївна
Циклова комісія іноземних мов / Мишенко Марія Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Мустафа Оксана Олексіївна
Циклова комісія іноземних мов / Палієнко Альона Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Потапенко Людмила Віталіївна
Циклова комісія іноземних мов / Прозоровська Ірина Миколаївна
Циклова комісія іноземних мов / Устиченко Світлана Володимирівна
Циклова комісія іноземних мов / Webster Matthew
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Бреус Роксолана Василівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Бурмістров Сергій Владиславович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Заболотній Сергій Васильович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Захарова Марія В'ячеславівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Михайлюта Сергій Леонтійович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Носацький Костянтин Володимирович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Ратайчук Павло Єгорович
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Розломій Інна Олександрівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Фальченко Наталія Григорівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Холупняк Катерина Олександрівна
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій / Хотунов Владислав Ігорович
Циклова комісія програмування
Циклова комісія програмування / Житнич Кірілл Геннадійович
Циклова комісія програмування / Куцевський Сергій Миколайович
Циклова комісія програмування / Люта Майя В’ячеславівна
Циклова комісія програмування / Марченко Станіслав Віталійович
Циклова комісія програмування / Медолиз Маргарита Миколаївна
Циклова комісія програмування / Немченко Вікторія Юріївна
Циклова комісія програмування / Сухенко Андрій Сергійович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Козенкова Людмила Олексіївна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Крижановська Олена Миколаївна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Куксенко Сергій Іванович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Назарчук Наталія Ярославівна
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Шеревеня Андрій Дмитрович
Циклова комісія суспільних дисциплін та фізичного виховання / Щербина Світлана Іванівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Божко Вероніка Сергіївна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Гайдайчук Людмила Володимирівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Дражан Наталія Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Кабанюк Світлана Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Кацімон Оксана Василівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Красюк Валентина Леонтіївна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Орел Андрій Сергійович
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Рубан Ганна Яківна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Ткач Ірина Вікторівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Фай Вікторія Степанівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Фастовська Ольга Тихонівна
Циклова комісія природничо-математичних та гуманітарних дисциплін / Ходаковська Олена Олександрівна
Search courses
Search courses
Expand all
Житнич Кірілл Геннадійович
Куцевський Сергій Миколайович
Люта Майя В’ячеславівна
Марченко Станіслав Віталійович
Медолиз Маргарита Миколаївна
Немченко Вікторія Юріївна
Сухенко Андрій Сергійович
Навчальна практика 2024 ІПЗ
Teacher:
Сергій Миколайович Куцевський
Teacher:
Станіслав Віталійович Марченко
Teacher:
Вікторія Юріївна Немченко
Teacher:
Наталя Григорівна Фальченко